Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od dłuższego czasu zajmuje się promocją swojej strony internetowej, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Buduję regularnie linki do promowanej strony internetowej. Przeważnie około trzydziestu sztuk na dzień. Staram się też wypowiadać się na serwisach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, iż posiadam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być problem? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do nieuciążliwego i bez siłowego przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności ciągłego podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, oraz osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

W jaki sposób polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Fajnie, że dałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę sposobu linkowania a, także przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Również przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Też jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie linki - są nie najlepszej jakości. Miejsca, gdzie budujesz odnośniki są mocno zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest bliska 0. Stąd posiadasz takie problemy z wejściem do pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wtedy kilka takich linków ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz budujesz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość