Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy zakładanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Dzień dobry. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak można się spodziewać nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały siłowniki do bram oraz podobne historie. Rozmyślam również nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w obecnych czasach oraz czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o poradę w tej materii specjalistów jeśli są na tym forum.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie mam pojęcia skąd wzięła się myśl, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Wręcz przeciwnie - jest to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bez wyjścia z domu na sprawdzenie, kto do nas chce wejść na działkę. Zbiór najważniejszych informacji wyszukasz na tej stronie: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest dużo rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie systemu do twoich wymagań. Obecnie dostępne są systemy bezprzewodowe, które umożliwiają montaż wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli poprowadzić przewodów pod domofon. Występują też modele, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon połączyć z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość