Warta uwagi brygada dekarska w Opolu

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Warta uwagi brygada dekarska w Opolu

Postautor: mariusznowak » 07 cze 2016, 15:15

Dzień dobry, szukam dobrych dekarzy z okolic Opola. Jestem w trakcie budowy domu i będę potrzebował sprawdzoną ekipę do położenia dachu. Poczytałem o tak zwanych specjalistach budowlanych i nie chcę ryzykować. Nie mam również znajomych, którzy są już po budowie domu. Tak, więc nie mam skąd wziąć telefonów do osób z polecenia. Znalazłem też na tego typu stronę WWW: https://el0.pl/2022/06/20/oslony-na-kaloryfer-kiedy-ja-kupic-by-nasze-mieszkanie-wygladalo-innowacyjne , gdzie są firmy z Kielc. Lecz wziąć kogoś w ciemno to znaczne ryzyko. Tak, więc prośba do was o jakiekolwiek namiary na sprawdzonych dekarzy z Opola.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Warta uwagi ekipa dekarska w Opolu

Postautor: krzysiekfila » 07 cze 2016, 15:25

Cześć, diabeł nie jest taki straszny jak mogło by się wydawać. Ja większość ekip miałem właśnie z tego typu serwisów internetowych. Wiadomo jedne ekipy były lepsze, inne gorsze. Lecz nie było tak źle. Z ludźmi ugadywałem się na konkretną cenę od roboty. Nie dawałem żadnych zadatków i to sprawiało, iż zlecenie było zazwyczaj dobrze zrobione. Raz tylko zapłaciłem zaliczkę na materiał ludziom od ogrodzenia i wtedy miałem przejścia. Jak chcesz dobrą firmę dekarzy to podzwoń po firmach z portalu i umów się z kilkoma na spotkanie. Porównaj ceny i wybierz najlepszą.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość