Szukam rzetelnej brygady dekarzy do położenia dachu

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szukam rzetelnej brygady dekarzy do położenia dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Cześć. Ostatnim czasem gadałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Troszkę mnie nastraszył jeśli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niewłaściwie położony dach to wg jego zdania ogromny kłopot a, później problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc czy mogę poznać wasze zdanie w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam rzetelnej firmy do wykonania dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię kolega nieźle nastraszył. Jeżeli chodzi o kładzenie dachówki to sprawa jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak problemów, słabi dekarze to masa kłopotów. Szukanie sugeruję zacząć od takiego typu stron: https://biozamrazarki.pl/?p=240 - tam znajdziesz wizytówki dekarzy, które oferują usługi dekarskie. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają największą liczbę pozytywnych komentarzy i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Robią wycenę, a ty porównujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób dyskusji z wykonawcą. Jeżeli nie mamy problemów z komunikacją to powinno się wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy osób, którzy nie wiedzą jak mają udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Przeważnie się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości