Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny dobry kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do kilku, ale ceny są z kosmosu. Od 200 do 350 złotych za udrożnienie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka różnica w cenie to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam rzetelnego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 300 zł za udrożnienie komina to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie jak udrażnia 2 kominy i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za usługę 150 złotych. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz odpowiedniego fachowca. Ja przeważnie w taki sposób szukam wykonawców do różnych zleceń przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu WWW. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości