Strona 1 z 1

Efektowne lustra na specjalny wymiar do domu

: 23 maja 2016, 10:11
autor: mariusznowak
Cześć, jestem na etapie remontu swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się takiego typu rozwiązania jak na tych obrazkach: Obrazek Obawiam się tylko, czy nie są to za nowoczesne projekty do mieszkania w starym bloku. Jak myślicie czy warto brnąć w tak nowoczesne wnętrza, a może zdecydować się na zachowawcze rozwiązania do własnego mieszkania? Może posiadacie jakieś inne godne polecenia zdjęcia. Chętnie na nie zerknę.

podobne tematy:

Efektowne lustra na specjalny wymiar do domu

: 23 maja 2016, 11:16
autor: podrygalapawel
Witaj, ja uważam iż we własnym domu powinniśmy czuć się swojsko. Jeśli masz ochotę na takiego stylu meble to powinieneś je mieć w mieszkaniu. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto się zastanawiać czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pomieszczeniach przebywasz codziennie, nie oni. Więc śmiało urządzaj mieszkanie w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

Efektowne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

: 23 maja 2016, 11:24
autor: henryk1965
Podobnie uważam jak kolega. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja mam się komfortowo czuć we własnym domu. Oczywiście nie jestem zwolennikiem tandety, ale to co pokazałeś jest bardzo fajne i będzie pasowało do każdego domu.

podobne tematy: