Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Cześć, potrzebuje lekarza z Zielonej Góry przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam nieodpowiedni. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Dzień doby. Miałem ten sam problem co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku lekarzy. Nie było problemu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, że pediatra miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Racja, u nas państwowo to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. W kółko te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taki poziom opieki zdrowotnej w Polsce panuje. A w gabinecie prywatnym to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość