Czy warto kupić mydło alep?

Wasze rozmowy na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy warto kupić mydło alep?

Postautor: krzysiekfila » 28 paź 2016, 11:29

Cześć. Spotkałam się ostatnimi czasy z wieloma pozytywnymi opiniami na temat mydła alep. Jednak nie wykorzystywałam przenigdy tego preparatu i nie wiem czy są one prawdziwe. Podobno artykuł taki jak mydło alep można stosować na dużo kłopotów skórnych. Osobiście ubóstwiam naturalne kosmetyki, skutkiem tego zwróciłam szczególną uwagę na ten artykuł. Nie zawiera on w sobie konserwantów oraz sztucznych składników oraz ma wiele fenomenalnych właściwości, a to skłoniłoby mnie do jego zakupu. Mimo to zastanawiam się czy należałoby? Proszę o opinie osób, jakie miały to mydło.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Czy opłaca się kupić mydło alep?

Postautor: adriansola » 28 paź 2016, 11:43

Cześć. Od dłuższego czasu w moim mieszkaniu użytkuje się mydło alep. A to właśnie dlatego, że jak sama zauważyłaś jest w pełni naturalne i ma doskonałe działanie. Mogę w pełni zatwierdzić, że poprawia stan cery i ma działanie antybakteryjne. Pomaga w gojeniu problemów skórnych, a też usuwa swędzenie. Doskonale nawilża i wygładza cerę co dla mnie jest dużym atutem. Ponadto wolno go wykorzystywać do golenia lub też mycia włosów. Bezpośrednio mogę polecić zakupienie tego towaru.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości