Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:05

Dzień dobry. Wypatrywałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odnalazłam ciekawą ofertę. Otóż podobno towar taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl posiada takie atrybuty, jakie pozwalają zwalczać wypryski i trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, bo jest w pełni bezpieczny. Niemniej jednak nie mam zielonego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezcelowo pieniędzy. Proszę, w związku z tym o wypowiedzenie się osób, które miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:15

Witam. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam kłopoty z cerą oraz w wielu przypadkach pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to bardzo krępujące i wkurzające. Od kiedy zdecydowałam się na zastosowanie oleju problemy zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać ponieważ jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na dobre łupieżu. Kategorycznie z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości