Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Wasze rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:56

Cześć. W ostatnim czasie niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, ale również i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest duża, jednakowoż ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednakże wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Przypuszczalnie, wobec tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały udział w rozmaitych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Dzień dobry. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic ważnego i przydatnego bodajże poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest nadzwyczaj znacząca oraz odpowiednia. Z doświadczenia wiem, że takie nowatorskie zdolności poszerzają horyzonty i pomagają odkryć poprawniejszą pracę lub też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to ponieważ jeżeli koszt szkolenia nie jest znaczący to może należałoby spróbować i posiadać nowe doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Osteopata dziecięcy Rzeszów i szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości