Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Wasze rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i dużym ułatwienie było by zamontowanie jakieś windy towarowej, która by przewoziła rzeczy między piętrami. Zajmujemy się szyciem odzieży ze skóry. Więc wielkość platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego myślę o jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Która winda będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Dzień dobry. Jeśli myślisz o jakimś wybranym modelu widny to trzeba było napisać. Ciekawe windy towarowe znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl . Z tego co się zorientowałem po twojej wypowiedzi potrzebujesz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc jesteś w stanie zaryzykować niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie niezbędny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później kłopot. Może od razu założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość