Strona 1 z 1

Problem z kotłem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam problem z moim piecem na ekogroszek. Od jakiegoś czasu samoczynnie wygasa po pewnym czasie. Jest to już jego trzeci sezon w naszym domu i wcześniej nie było z nim kłopotów. Teraz jak zmienia się na tryb letni to po krótkim czasie gaśnie i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak chodzi cały czas i nie przełącza się w stan letni to nie występuje ten kłopot. Testowałem dużej liczby ustawień i nic. Szukałem również tutaj: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju sprawami?

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 12:59
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza należy zacząć. Jeśli masz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż paliwo źle się pali. Brak właściwego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

Kłopot z piecem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:24
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania kotła w domu. Znajdę speca od kominów i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: