Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Wasze rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Witam kolegów i koleżanki. Mam spory kłopot z moją stroną internetową. Od pewnego okresu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe podstrony. Jaki czas temu na frazę dentysta Radom była w czołówce wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką wyników. Co jestem w stanie uczynić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one stare i dawały znaczną moc domenie. Dlatego wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety stomatologiczne pozyskują linki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem wysoko. Możesz też próbować samemu pozycjonować swoją stronę, lecz tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości