Jak konkurencja to robi?

Wasze rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, mam firmę która zajmuje się montażem anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Kilka miesięcy temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie rzecz - jak inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, ale sporo osób pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A budowanie nienaturalnych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dodałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Ale nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:36

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym źródłem informacji na temat pozycjonowania strony. Jest w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość agencji SEO zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże zyski dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypromujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli inne firmy posiadają ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest dużo stron gdzie możesz umieścić odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości