Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Wasze rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:03

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, firma zwiększa liczbę osób i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do innego biura. Ogólnie wiadomo, iż tego rodzaju pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie deweloperskim i musimy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają świetnie na fotografiach. Ale koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, lecz czy meble wysokiej jakości aż tak polepszają efektywność pracowników i wpływają na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd lokalu firmowego jest bardzo istotny, lecz musi być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeżeli współpracujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą uważali, że wasze usługi są dość kosztowne i będą szukać usług u innych firm. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli kooperujecie z dużymi firmami, gdzie potrzebny jest bardzo dobry wygląd biura, aby was oceniali jako poważnego partnera to jak najbardziej warto zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Mocne rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości